ISE 2024 w Fira de Barcelona. Intrygujący wyświetlacz

© Integrated Systems Europe

Integrated Systems Europe (ISE) w Barcelonie dąży do ożywienia Pro AV i integracji systemów we współpracy z liderami branży w zakresie projektowania, instalacji, tworzenia treści i produkcji przezroczystych ekranów LED. Dlatego podczas konferencji ISE 2024 przy południowym wejściu do obiektu Gran Via w centrum kongresowym Fira de Barcelona zostanie zaprezentowany przełomowy, przezroczysty wyświetlacz LED.

Przezroczysty wyświetlacz LED o powierzchni 193 metrów kwadratowych stanie się stałym elementem obiektu Gran Via, debiutując na ISE 2024, które będzie pierwszym wydarzeniem, na którym zostanie zaprezentowana tego typu instalacja. Ze względu na imponujące rozmiary i strategiczną lokalizację, wyświetlacz będzie miał na celu przyciągnąć uwagę uczestników. Jednocześnie, wyświetlacz nie będzie całkowicie zasłaniał wnętrza budynku, ze względu na swoją przezroczystość, tworząc płynne połączenie technologii i architektury. Organizatorzy wydarzenia ISE 2024 nie ukrywają swojego podekscytowania, deklarując, że na wydarzeniu zostanie zaprezentowane to, co najlepsze w Pro AV i digital signage. Przedstawicielstwo ISE poświęca szczególną uwagę ekranowi powitalnemu, który zapowiadany jest jako oszałamiające nowe wejście, które powita gości z całego świata na jubileuszowej edycji wydarzenia. Warto nadmienić, że Fira de Barcelona, jako instytucja zaangażowana w zrównoważony rozwój, zasila swoje obiekty całkowicie przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, z czego jej niecała połowa jest wytwarzana lokalnie na farmach wiatrowych. Dzięki temu zaspokojenie potrzeb energetycznych rewolucyjnego wyświetlacza na targach ISE nie zaszkodzi środowisku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama