Wnętrza w naturalnym stylu

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison Graphics Solutions nawiązała partnerstwo z Organoid Technologies i stanie się wyłącznym dystrybutorem samoprzylepnych materiałów Organoid dla branży graficznej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (EMENA). Materiały będą dostępne w sprzedaży Avery Dennison od listopada 2021 roku.

Oferując ręcznie wykonane materiały z samoprzylepnym podkładem, Avery Dennison Organoid Natural Surfaces umożliwia tworzenie wyjątkowych aranżacji wnętrz na wielu powierzchniach od gładkich, otynkowanych i pomalowanych ścian po fakturowane powierzchnie betonowe i okna. „Nasze partnerstwo z Organoid Technologies jest kolejnym ważnym krokiem w realizacji naszych ambitnych celów, aby pomóc branży architektonicznej rozwijać się dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i autentycznym produktom. Projektanci wnętrz, dekoratorzy i architekci mają teraz do dyspozycji naturalne i autentyczne, ręcznie wykonane rozwiązania dekoracyjne do aplikacji na ściany lub okna” - podkreśla Peter Viegener, kierownik ds. produktów w dziale Signage Avery Dennison Graphics Solutions EMENA. Nowe materiały obejmą siedem różnych wariantów powierzchni: Skellett Leaves, Rose Petals, Sunflowers Petals, Moss Bright Green, Moss Dark Green, Mountain Hay oraz Marguerites, Original Alpine Hay. Wszystkie materiały produkowane w miarę możliwości z surowców ekologicznych i regionalnych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama