Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wnętrza w naturalnym stylu

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison Graphics Solutions nawiązała partnerstwo z Organoid Technologies i stanie się wyłącznym dystrybutorem samoprzylepnych materiałów Organoid dla branży graficznej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (EMENA). Materiały będą dostępne w sprzedaży Avery Dennison od listopada 2021 roku.

Oferując ręcznie wykonane materiały z samoprzylepnym podkładem, Avery Dennison Organoid Natural Surfaces umożliwia tworzenie wyjątkowych aranżacji wnętrz na wielu powierzchniach od gładkich, otynkowanych i pomalowanych ścian po fakturowane powierzchnie betonowe i okna. „Nasze partnerstwo z Organoid Technologies jest kolejnym ważnym krokiem w realizacji naszych ambitnych celów, aby pomóc branży architektonicznej rozwijać się dzięki innowacyjnym, zrównoważonym i autentycznym produktom. Projektanci wnętrz, dekoratorzy i architekci mają teraz do dyspozycji naturalne i autentyczne, ręcznie wykonane rozwiązania dekoracyjne do aplikacji na ściany lub okna” - podkreśla Peter Viegener, kierownik ds. produktów w dziale Signage Avery Dennison Graphics Solutions EMENA. Nowe materiały obejmą siedem różnych wariantów powierzchni: Skellett Leaves, Rose Petals, Sunflowers Petals, Moss Bright Green, Moss Dark Green, Mountain Hay oraz Marguerites, Original Alpine Hay. Wszystkie materiały produkowane w miarę możliwości z surowców ekologicznych i regionalnych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama