Digital Signage Summit Europe. Rejestracja otwarta

Rejestracja na konferencję Digital Signage Summit Europe została otwarta. W programie konferencji po raz kolejny znajdzie się szeroki wachlarz prelegentów dzielących się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. Oprócz słynnej głównej prezentacji invidis, odbędą się wykłady światowych liderów branży, prezentacje koncepcji podróży klientów oraz ekscytujące dyskusje panelowe.

 

© Digital Signage Summit Europe

Eksperci z całego świata będą rozmawiać o przyszłych tematach, takich jak przejście na gospodarkę platformową, sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo a także o innych trendach branżowych, takich jak najnowsze osiągnięcia w zakresie oznakowania zgodnego z założeniami zrównoważonego rozwoju i media detaliczne. Pełny, dwudniowy program konferencji będzie zorganizowany wokół siedmiu kluczowych tematów. Są one oparte na świadomości, że wymagane jest kompleksowe podejście do digital signage.

 

Kluczowe tematy

Kluczowymi tematami, które zostaną poruszone podczas konferencji będą: Software & Signage - rewolucyjne platformy oprogramowania oraz wymagania dotyczące oprogramowania najnowszej generacji; Rynek i biznes - analiza ze szczególnym uwzględnieniem Europy, Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu i regionu APAC; Bezpieczeństwo IT - wgląd w najlepsze praktyki ekspertów ds. bezpieczeństwa IT; AI & Data - jak można nadać sens danym i stworzyć wartość dodaną dla klientów?; Green Signage - najwyższy priorytet w osiąganiu zerowej wartości netto i celów zrównoważonego rozwoju; DooH & Retail Media - trendy i wyzwania w tej branży; Najlepsze praktyki - wiodące firmy z branży digital signage zaprezentują przykłady z różnych branż.

 

invidis Software Compass

Tegoroczne DSSE po raz kolejny powita czołowych liderów w świecie digital signage i zapewni doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów. Wydarzenie będzie również okazją do uruchomienia invidis Software Compass, pierwszej niezależnej platformy do porównywania oprogramowania digital signage, a także tradycyjnie do publikacji invidis Yearbook 2024, „wielkiej księgi branży digital signage”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama