Magnetic 3D i Tim Draper. Holograficzne media bez granic

© Magnetic 3D

Trójwymiarowa rzeczywistość udowodniła, że jest doskonałym medium do przyciągania publiczności oraz zapewniania niezrównanego zaangażowania. Ta technologia wyznaczy nowy standard.

Magnetic 3D przyciągnął wizjonera technologii Tima Drapera z Draper Associates, by wspólnie stworzyć niesamowity projekt. Firma przygotowuje się do rozwoju w zakresie wciągających holograficznych rozwiązań medialnych, które nie będą wymagać ani okularów 3D, ani zestawów VR. Bezokularowa technologia 3D od Magnetic 3D jest wbudowana w urządzenie, pozwalając obrazom unosić w powietrzu i tym samym oferując percepcję głębi oraz ruchu dokładnie tak, jak hologram. Platforma Magnetic 3D Glasses-Free 3D posiada potencjał, aby przekształcić różne branże – od handlu detalicznego, przez reklamę i marketing, po opiekę zdrowotną i edukację. Zaangażowanie zespołu Magnetic 3D w przesuwanie granic technologii immersyjnej dla aplikacji korporacyjnych przy jednoczesnym wytyczaniu ścieżki bezpośrednio do konsumentów ze sztuką i rozrywką to nowatorskie podejście, które powinno zaowocować niemałym sukcesem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama