Toruńska Galeria Rusz. To sztuka być sobą

© Galeria Rusz 

Po udanych warsztatach w zeszłym roku, Galeria Rusz powróciła z następną edycją. Wystawa prac uczestników warsztatów „To sztuka być sobą” podsumuje dwa miesiące zajęć. Prace uczestników będą eksponowane na słupach ogłoszeniowych oraz citylightach w Toruniu od listopada do grudnia 2023 roku.

 

Poprzednia edycja programu podkreśliła wagę profilaktyki uzależnień poprzez aktywne spędzanie czasu oraz promowanie zdrowego stylu życia. W obliczu wzrostu konsumpcji używek wśród młodzieży, Galeria stara się inspirować pozytywnymi wzorcami i pasjami. Warsztaty to miejsce spotkań z psychologami, terapeutami i pasjonatami, których celem jest zarażenie uczestników pasją do odkrywania i tworzenia, pomagając odnaleźć uczestnikom nowe zainteresowania. Misją Galerii Rusz jest nie tylko rozwijanie obecnych zainteresowań, ale także wskazywanie nowych pasji, inspirując młodzież do twórczego spędzania czasu i realizacji własnych pomysłów. Program skupia się na wyposażeniu młodych ludzi w narzędzia do radzenia sobie ze stresem i trudnościami emocjonalnymi związanymi z uzależnieniem. Ponadto, zajęcia mają pomóc młodzieży w budowaniu pozytywnego obrazu siebie, samorozwoju, samokontroli oraz asertywności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama