Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Zdrowia przede wszystkim!

Na ścianie szpitala w Gdyni zainstalowano wyjątkowy neon, niosący prosty przekaz „Zdrowia przede wszystkim”. Instalacja powstała z inicjatywy stowarzyszenia Traffic Design i jest symbolem Święta Niepodległości, którego obchody miały miejsce 11 listopada. W tym roku wyjątkowo nie mogły odbyć się one w tradycyjnej formie corocznego pochodu czy miejskiego biegu, dlatego gdyński Wydział Kultury zwrócił się do stowarzyszenia z propozycją stworzenia neonu. Instalacja liczy 13 metrów wysokości i pozostanie stałym elementem miasta.

„W trudnym czasie walki z pandemią, odwoływania integrujących społeczność imprez, postanowiliśmy skoncentrować się na temacie zdrowia, którego Gdynia życzy swoim mieszkańcom i wszystkim Polakom” - tłumaczy stowarzyszenie Traffic Design. „Życzenia, które dotychczas były traktowane dosyć uniwersalnie i lekko, w aktualnej sytuacji nabrały nowego znaczenia. Myślę, że są najważniejszymi życzeniami dla wszystkich, niezależnie od wieku, statusu czy poglądów. Tym bardziej sens ma ten napis akurat na ścianie szpitala” - dodaje Michał Lech, członek stowarzyszenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama