Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Zdrowia przede wszystkim!

Na ścianie szpitala w Gdyni zainstalowano wyjątkowy neon, niosący prosty przekaz „Zdrowia przede wszystkim”. Instalacja powstała z inicjatywy stowarzyszenia Traffic Design i jest symbolem Święta Niepodległości, którego obchody miały miejsce 11 listopada. W tym roku wyjątkowo nie mogły odbyć się one w tradycyjnej formie corocznego pochodu czy miejskiego biegu, dlatego gdyński Wydział Kultury zwrócił się do stowarzyszenia z propozycją stworzenia neonu. Instalacja liczy 13 metrów wysokości i pozostanie stałym elementem miasta.

„W trudnym czasie walki z pandemią, odwoływania integrujących społeczność imprez, postanowiliśmy skoncentrować się na temacie zdrowia, którego Gdynia życzy swoim mieszkańcom i wszystkim Polakom” - tłumaczy stowarzyszenie Traffic Design. „Życzenia, które dotychczas były traktowane dosyć uniwersalnie i lekko, w aktualnej sytuacji nabrały nowego znaczenia. Myślę, że są najważniejszymi życzeniami dla wszystkich, niezależnie od wieku, statusu czy poglądów. Tym bardziej sens ma ten napis akurat na ścianie szpitala” - dodaje Michał Lech, członek stowarzyszenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama