Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Epson świętuje jubileusz

© Epson

Epson, producent sprzętu do obrazowania, świętuje 20-lecie na rynku projektorów. W ciągu ośmiu lat firma stała się w tej branży głównym graczem w regionie EMEA. Obecnie jej udział w regionie wynosi ponad jedną trzecią (37 procent). Jako pierwsza zaoferowała ten sam zakres obiektywów do projektorów o jasności od 5,5 tys. do 20 tys. lumenów, pozwalających osiągnąć pełną skalę wielkości wyświetlanych obrazów. Jak podkreśla producent, sukces osiągnięty przez firmę wynika z nowatorskiej technologii projekcji 3LCD, która zapewnia żywe kolory i wysoką jasność oraz doskonałe parametry wyświetlania. Po wielu latach doskonalenia 3LCD  jest obecnie preferowaną technologią w branży profesjonalnych projektorów.

Wraz z jubileuszem firma powołała Massima Pizzocriego na stanowisko nowego wiceprezesa Epson ds. profesjonalnych projektorów. Zastępuje on Neila Colquhouna, który będzie zarządzał działalnością firmy Epson w regionie CISMEA. Massimo Pizzocri pracuje dla Epson od ponad 20 lat. Rozpoczął swoją karierę w Epson Italy w 1999 roku, gdzie zajmował stanowisko dyrektora generalnego we Włoszech, a następnie dyrektora ds. marketingu strategicznego w całym regionie EMEA. W następnych latach swojej kadencji objął funkcję wiceprezesa działu produktów konsumenckich, a niedawno także stanowisko wiceprezesa na region Europy Środkowo-Wschodniej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama