Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Konferencja OOH. #DataDrivenDOOH 2023

© IAB

28 listopada 2023 roku odbędzie się Konferencja #DataDrivenDOOH 2023, najważniejsze wydarzenie dotyczące rozwoju cyfrowego sektora OOH. Kongres odbędzie się w dwóch wymiarach, stacjonarnie w Warszawie oraz w formie online.

Ś
wiat jest zdominowany przez stale rozwijające się technologie. Od transformacji cyfrowej nie ma już odwrotu, a więc kwestią najważniejszą pozostaje efektywne wykorzystanie zdobyczy technologii. Obecnie już reklama OOH opiera się głównie na cyfrowych nośnikach, a Digital OOH to najszybciej rozwijający się segment całego rynku reklamy zewnętrznej, który stopniowo zamienia się na format Data-Driven Digital OOH.

Odbiorca w centrum
Tematem przewodnim spotkania będzie definiowanie oraz parametryzowanie odbiorców w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników reklamy. Zaplanowane w programie eventu kwestie pozwolą zainteresowanym uczestnikom stać się pełnoprawnymi członkiami cross-mediowego świata reklamy. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli spojrzeć na adresata reklamy z kilku perspektyw takich jak agencje, które obsługują klientów, firmy technologiczne, które budują narzędzia oraz badaczy rynku, którzy przybliżą zachowania widowni. Ten zabieg pozwoli stworzyć obraz współczesnych odbiorców.
W ramach wydarzenia odbędzie się szereg dyskusji obejmujących najnowsze trendy w branży OOH. Konferencja będzie przestrzenią do poznania innowacyjnych rozwiązań w obszarze cyfrowej reklamy zewnętrznej, a także tajników nowoczesnej komunikacji oraz marketingu, opartych na narzędziach cyfrowych. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni : Mats Rönne niezależny konsultant ds. marketingu, przewodniczący Outdoor Committee Sweden z wystąpieniem „OOH i crossmediowy pomiar widowni – szwedzkie doświadczenie” i Zuzanna Skalska z 360Inspiration, „Entropia – początek końca iluzji”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama