Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Prezentacje i premiery

© Digiprint

Digiprint, dostawca cyfrowych rozwiązań dla rynku poligraficznego, dołącza do grona firm, które będzie można znaleźć na najbliższych targach Fespa w Berlinie, które rozpoczynają się już 31 maja. Firma po raz kolejny zasili szeregi producentów, których rozwiązania ma w swojej ofercie. Stoiska, gdzie będzie można umówić się na spotkanie z pracownikami Digiprint:

          Kongsberg - hala 2.2 stoisko C50 - producent ploterów tnąco-bigujących zapewni możliwość sprawdzenia plotera Kongsberg C24 oraz X24. Po raz pierwszy zostanie również zaprezentowany ploter MultiCam Apex 3R.

          d.gen - hala 2.2 stoisko C20 - na stoisku koreańskiej marki produkującej maszyny do bezpośredniego druku na tekstyliach będzie można zobaczyć 4 maszyny w trakcie pracy: Teleios Gradnde H12 (druk sublimacyjny), Teleios Hexa oraz Artrix Pro (druk pigmentowy), a także Papyrus G5 DCM (druk na papierze blueback) w linii z trymerem Fotoba.

          Lamina System i Bickers - hala 1.2 stoisko A53 - w tym roku zaprezentowane zostaną na nim dwie maszyny - składarko-sklejarka Lamina Glueline 2012 oraz ploter klejowy Bickers GlueJet.

          Fotoba - hala 3.2 stoisko 3.2-B25 - w  tym roku wyjątkowo trymery tnące Fotoba będziemy mogli zobaczyć na stoisku głównym producenta, ale też na stoiskach producentów partnerujących, w tym na stoisku d.gen. W trakcie targów zostaną zaprezentowane najbardziej sztandarowe modele jak XLD170 k, ale też XLA oraz PrintFactory.

          Caldera - hala 1.2 stoisko C41 - producent oprogramowania RIP zaprezentuje oprogramowanie CalderaRIP oraz PrimeCenter.

          Hanway - hala 6.2 stoisko A80 - to nowe stoisko na mapie Digiprint - producent maszyn do druku bezpośrednio na tekturze dołączył do portfolio produktów firmy w tym roku. Podczas targów zaprezentowana zostanie maszyna Hanway Revo.

          HP - hala 25 stoisko A 51 - HP zaprezentuje technologie druku HP Latex.

Digiprint umożliwia wszystkim zainteresowanym bezpłatną rejestrację na targi - więcej informacji można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama