Komfort dotyku. EFI Reggiani ecoTerra Solution

O

© EFI

Firma EFI pojawi się na prestiżowych targach Fespa Global Print Expo w Monachium. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się na żywo z ich najnowszą innowacją, jaką jest EFI Reggiani ecoTerra Solution.

 

Urządzenie jest ekologicznym i kompleksowym rozwiązaniem typu all-in-one do druku pigmentowego. Nie wymaga dodatkowego wyposażenia ani obróbki wstępnej czy końcowej. Podczas całego procesu maszyna zużywa znacząco mniej energii i wody w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia to bardziej zrównoważone drukowanie bezpośrednio na tkaninie. Gwarantuje doskonałą odporność na mokro i sucho, wyjątkową ostrość i dbałość o szczegóły, wysoką trwałość, a także dłuższą żywotność głowicy drukującej przy niższych kosztach konserwacji. Dzięki ulepszonemu modułowi polimeryzacji i wykańczania, EFI Reggiani ecoTerra Solution zapewnia również miękkość w dotyku zadrukowanej tkaniny.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama