Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Mural nowej inwestycji

© Echo Investment

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 33 powstał mural autorstwa poznańskiego artysty Jędrzeja Hoffmanna. Malowidło zostało zaprojektowane we współpracy z firmą Echo Investment z okazji nowej inwestycji dewelopera - Wieży Jeżyce. Dzieło zostało odsłonięte przy okazji prezentacji nowego osiedla na Jeżycach, które powstanie przy ul. Janickiego w Poznaniu. Mural prezentuje budynki charakterystyczne dla Jeżyc, czyli połączenie starych stylów architektonicznych z nowoczesnymi. Autor muralu, Jędrzej Hoffmann, jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Uzyskał wyróżnienie Grand Prix 38. edycji Konkursu im. M. Dokowicz Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

„Wybierając artystę, z którym będziemy współpracować, postawiliśmy na lokalność, którą chcemy mocno wspierać. Wierzymy, że to na jej gruncie wyrastają najlepsze idee. Na muralu znalazło się hasło przewodnie naszej kampanii: Wkrótce spotkamy się pod Wieżą. To bezpośrednie nawiązanie do miejsca, które będzie sercem inicjatyw artystycznych i sąsiedzkiego życia” - podsumowuje Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama