Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mural nowej inwestycji

© Echo Investment

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 33 powstał mural autorstwa poznańskiego artysty Jędrzeja Hoffmanna. Malowidło zostało zaprojektowane we współpracy z firmą Echo Investment z okazji nowej inwestycji dewelopera - Wieży Jeżyce. Dzieło zostało odsłonięte przy okazji prezentacji nowego osiedla na Jeżycach, które powstanie przy ul. Janickiego w Poznaniu. Mural prezentuje budynki charakterystyczne dla Jeżyc, czyli połączenie starych stylów architektonicznych z nowoczesnymi. Autor muralu, Jędrzej Hoffmann, jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Uzyskał wyróżnienie Grand Prix 38. edycji Konkursu im. M. Dokowicz Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

„Wybierając artystę, z którym będziemy współpracować, postawiliśmy na lokalność, którą chcemy mocno wspierać. Wierzymy, że to na jej gruncie wyrastają najlepsze idee. Na muralu znalazło się hasło przewodnie naszej kampanii: Wkrótce spotkamy się pod Wieżą. To bezpośrednie nawiązanie do miejsca, które będzie sercem inicjatyw artystycznych i sąsiedzkiego życia” - podsumowuje Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama