Mural nowej inwestycji

© Echo Investment

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 33 powstał mural autorstwa poznańskiego artysty Jędrzeja Hoffmanna. Malowidło zostało zaprojektowane we współpracy z firmą Echo Investment z okazji nowej inwestycji dewelopera - Wieży Jeżyce. Dzieło zostało odsłonięte przy okazji prezentacji nowego osiedla na Jeżycach, które powstanie przy ul. Janickiego w Poznaniu. Mural prezentuje budynki charakterystyczne dla Jeżyc, czyli połączenie starych stylów architektonicznych z nowoczesnymi. Autor muralu, Jędrzej Hoffmann, jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Uzyskał wyróżnienie Grand Prix 38. edycji Konkursu im. M. Dokowicz Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

„Wybierając artystę, z którym będziemy współpracować, postawiliśmy na lokalność, którą chcemy mocno wspierać. Wierzymy, że to na jej gruncie wyrastają najlepsze idee. Na muralu znalazło się hasło przewodnie naszej kampanii: Wkrótce spotkamy się pod Wieżą. To bezpośrednie nawiązanie do miejsca, które będzie sercem inicjatyw artystycznych i sąsiedzkiego życia” - podsumowuje Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama