Avocor i Rise Vision. Strategiczne partnerstwo

© Avocor

Avocor nawiązał strategiczne partnerstwo z Rise Vision, spółką zależną AUO Display Plus (ADP) oraz liderem rynku oprogramowania do digital signage. Wspólna realizacja połączy możliwości wyświetlaczy Avocor z angażującą i dynamiczną funkcjonalnością oprogramowania do digital signage Rise Vision. Dzięki temu klienci otrzymają narzędzie do łatwej komunikacji w przestrzeniach publicznych.

Rise Vision jest wiodącą platformą digital signage opartą na chmurze, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie treści i zarządzanie nimi z dowolnego miejsca, na wielu wyświetlaczach i lokalizacjach, przy użyciu dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym. Intuicyjny i niezwykle prosty w użyciu program Rise Vision oferuje setki konfigurowalnych szablonów, co znacznie skraca czas potrzebny na stworzenie skutecznego digital signage. Dodatkowa funkcjonalność obejmuje funkcje nadawania alertów z aktualizacjami w czasie rzeczywistym i systemem planowania, dzięki czemu platforma jest solidnym dodatkiem do komunikacji korporacyjnej, placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej lub instytucji rządowych „Połączenie Rise Vision z wyświetlaczami Avocor zapewni użytkownikom potężne narzędzie do poprawy komunikacji w przestrzeniach publicznych. Użytkownicy mogą teraz zdalnie nadawać komunikaty, aktualizować harmonogramy i wysyłać alerty na wielu wyświetlaczach w różnych lokalizacjach poprawiając tym samym poziom komunikacji, bezpieczeństwa i współpracy” podkreślił dyrektor generalny Rise Vision, Brian Loosbrock.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama