Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Avocor i Rise Vision. Strategiczne partnerstwo

© Avocor

Avocor nawiązał strategiczne partnerstwo z Rise Vision, spółką zależną AUO Display Plus (ADP) oraz liderem rynku oprogramowania do digital signage. Wspólna realizacja połączy możliwości wyświetlaczy Avocor z angażującą i dynamiczną funkcjonalnością oprogramowania do digital signage Rise Vision. Dzięki temu klienci otrzymają narzędzie do łatwej komunikacji w przestrzeniach publicznych.

Rise Vision jest wiodącą platformą digital signage opartą na chmurze, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie treści i zarządzanie nimi z dowolnego miejsca, na wielu wyświetlaczach i lokalizacjach, przy użyciu dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym. Intuicyjny i niezwykle prosty w użyciu program Rise Vision oferuje setki konfigurowalnych szablonów, co znacznie skraca czas potrzebny na stworzenie skutecznego digital signage. Dodatkowa funkcjonalność obejmuje funkcje nadawania alertów z aktualizacjami w czasie rzeczywistym i systemem planowania, dzięki czemu platforma jest solidnym dodatkiem do komunikacji korporacyjnej, placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej lub instytucji rządowych „Połączenie Rise Vision z wyświetlaczami Avocor zapewni użytkownikom potężne narzędzie do poprawy komunikacji w przestrzeniach publicznych. Użytkownicy mogą teraz zdalnie nadawać komunikaty, aktualizować harmonogramy i wysyłać alerty na wielu wyświetlaczach w różnych lokalizacjach poprawiając tym samym poziom komunikacji, bezpieczeństwa i współpracy” podkreślił dyrektor generalny Rise Vision, Brian Loosbrock.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama