Arlon Premium Colour Change. 10 nowych kolorów

W portfolio Antalis dostępnych jest 10 nowych kolorów folii do oklejania samochodów z kolekcji Arlon Premium Colour Change (Arlon PCC). Tym samym ilość kolorów wzrosła do 40.

 

© Antalis

Arlon Premium Colour Change to kolorowa folia wylewana przeznaczona do oklejania pojazdów w całości bądź części. Dzięki zastosowaniu technologii Flite folia ta umożliwia szybką, prostą i wygodną instalację, jednocześnie dając możliwość łatwego repozycjonowania i usuwania folii bez pozostawienia jakichkolwiek śladów kleju na pojeździe. Produkt idealnie sprawdzi się nawet w głębokich przetłoczeniach, krzywiznach i na najtrudniejszych do aplikacji kształtach. Specjalnie zaprojektowana struktura folii zawierająca niewidoczne kanaliki powietrzne umożliwia dokonanie aplikacji bez pozostawiania pęcherzyków powietrza, zapewniając supergładkie wykończenie, a dedykowana warstwa ochronna zabezpiecza wyjątkowy poziom połysku na lata. Arlon Premium Colour Change jest dostępny w 3 wykończeniach: błyszczącym, matowym i satynowym, które mogą zapewniać rozmaite efekty, w tym metaliczne czy aluminium. Grubość folii wynosi od 76 do 84 mikronów.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama