Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Take heat easy

Firma Hexis zaprezentowała nową polimerową folię PCV The200Evo z technologią Take Heat Easy. Nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane, by ułatwić szybszy montaż folii. Technologia Take Heat Easy to połączenie kleju na bazie rozpuszczalnika i mikrostrukturyzowanej powłoki, zaprojektowanej by zredukować początkową przyczepność i natychmiastowe przywieranie, co skutkuje znacznie wygodniejszym montażem folii.

Rozwiązanie powstało z myślą o powierzchniach wielkoformatowych i zapewnia łatwość repozycjonowania, wysoką jakość druku i odpowiednią trwałość. Sprawdzi się na płaskich lub lekko zakrzywionych powierzchniach, do projektów owijania 2D (autobusów, ciężarówek, pojazdów flotowych itp.) i oznakowań wielkoformatowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama