Take heat easy

Firma Hexis zaprezentowała nową polimerową folię PCV The200Evo z technologią Take Heat Easy. Nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane, by ułatwić szybszy montaż folii. Technologia Take Heat Easy to połączenie kleju na bazie rozpuszczalnika i mikrostrukturyzowanej powłoki, zaprojektowanej by zredukować początkową przyczepność i natychmiastowe przywieranie, co skutkuje znacznie wygodniejszym montażem folii.

Rozwiązanie powstało z myślą o powierzchniach wielkoformatowych i zapewnia łatwość repozycjonowania, wysoką jakość druku i odpowiednią trwałość. Sprawdzi się na płaskich lub lekko zakrzywionych powierzchniach, do projektów owijania 2D (autobusów, ciężarówek, pojazdów flotowych itp.) i oznakowań wielkoformatowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama