Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Bierz Internet za rogi

Bank Pekao S.A. buduje wirtualną społeczność dla seniorów, zachęcając ich do aktywnego korzystania z Internetu i bankowania online. By zwrócić ich uwagę, kampania akcji została zaprezentowana na kolorowych banerach, przedstawiając osoby starsze na tle wyszukiwarki internetowej. Ma ona na celu zapewnić tym osobom bezpieczeństwo i dać możliwość korzystania z usług bankowych bez wychodzenia z domu, szczególnie w obecnej sytuacji epidemiologicznej. W związku z tym powstanie specjalna platforma o nazwie „Strefa Seniora”, zlokalizowana na stronie www.pekao.com.pl/StrefaSeniora, w której seniorzy będą mogli otrzymywać wsparcie w codziennych czynnościach jak i w poszukiwaniu urozmaiceń, rozrywek czy chociażby dla poczucia wspólnoty. Ma być ona przydatna zarówno dla osób rozpoczynających przygodę ze światem wirtualnym, jak również dla osób już aktywnych. W Strefie Seniora bank umieści również pakiety wiedzy i narzędzi potrzebnych do bezpiecznego funkcjonowania w Internecie. Dodatkowo uruchomiona zostanie specjalna grupa dyskusyjna na Facebooku o nazwie Bierzemy Internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym. Będzie ona miejscem wymiany zdań, doświadczeń i nawiązywania relacji między seniorami, jak również między starszym a nowym pokoleniem.  W akcji biorą udział zarówno reprezentanci młodszego, jak i starszego pokolenia, m.in. Krystyna Czubówna czy Jacek Kawaleca także influencerzy z Internetu, tacy jak Eliza_betka czy Reżyser Życia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama