Jedynaste: Nie produkuj śmieci!

Grupa AMS organizuje kolejny konkurs Galerii Plakatu. Tematem tegorocznej, 21. edycji jest problem ograniczenia produkcji śmieci.

‘Śmieci wokół nas przybywa w zastraszającym tempie. Powinniśmy nauczyć się lepiej je segregować, kompostować, przetwarzać, ale także być bardziej eko, kupować „z głową” i własną torbą wielorazowego użytku” - mówi Grażyna Gołębiowska, Dyrektor Marketingu AMS.”Poprzez nasz konkurs chcemy jak zawsze zwrócić uwagę na współczesny, istotny problem, zachęcić do refleksji i zmiany postaw” – dodaje.

Prace do konkursu można zgłaszać do 17 listopada 2020 roku. Jury ogłosi zwycięskie prace 11 grudnia 2020 roku, które będzie można oglądać na citylightach AMS w całej Polsce w roku 2021. Partnerem głównym tej edycji konkursu jest Miasto Stołeczne Warszawa, a patronem głównym portal Gazeta.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama