The Wall od Samsung. Prawdziwa uczta dla oczu

© Samsung

Centra handlowe to teraz nie tylko miejsce dokonywania zakupów, ale także przedstrzeń dla różnego rodzaju doświadczeń. Przychodzi się tam na zakupy, a także po to, by zjeść, wypić i zapewnić sobie rozrywkę. W centrum handlowych Waasland Shopping w Antwerpii na odwiedzających czeka prawdziwa uczta dla oczu, którą zapewnia ekran The Wall od Samsung.

The Wall, wyprodukowany w Europie, to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych ekranów micro LED w Beneluxie. Dzięki wielkości 16 metrów kwadratowych, niespotykanej jakości obrazu i możliwości tworzenia optycznych iluzji 3D, The Wall jest prawdziwie nietuzinkowym rozwiązaniem. Ekran składa się z ponad dziesięciu milionów pikseli i może wyświetlać obrazy o wysokiej rozdzielczości, co czyni go jedną z najbardziej innowacyjnych realizacji w Europie. Bez względu na to z jak bliskiej odległości spogląda się na ekran żaden pojedynczy piksel nie jest widoczny. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości, niższemu zużyciu energii i długiej żywotności 150 000 godzin, The Wall jest prawdziwym przełomem, który łączy w sobie jakość i zrównoważony rozwój. Wkrótce rozwiązanie zostanie rozbudowane o interaktywne aplikacje stworzone przez partnera Samsung, firmę Dobit.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama