Zaawansowana technologia na ścianie. Mural Miele

Poprzez swoją najnowszą kampanię marka Miele, producent wysokiej klasy sprzętu AGD, promuje sztukę pielęgnacji tkanin. Główne hasło kampanii „Troska o Twoje ubrania przez długie lata” kładzie nacisk na zrównoważoną modę, w której równie ważne jak jakość i trwałość noszonej odzieży jest to w taki sposób pielęgnowane są tkaniny.

Nowa kampania firmy, promująca pralki z automatycznym systemem dozowania i przyjazną środowisku technologią EcoDry, przybrała nietuzinkową formę. Jej artystycznym zwieńczeniem jest mural zajmujący powierzchnię blisko 300 m2, który znajduje się vis a vis Politechniki Warszawskiej oraz prestiżowego Centrum Handlowego Plac Unii City Shopping. Uliczne dzieło zostało w 100 procentach namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, którzy łącznie pracowali blisko 60 godzin. Innowacyjne malowidło zostało wzbogacone o technologię LED Neon Flex z elementem 3D.
Za prace odpowiadała agencja Braughman Group Media.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama