Amagraf na RemaDays. Zobaczyć "na żywo"

Firma Amagraf, dystrybutor urządzeń takich marek jak Mutoh, Oki, Canon, czy Duplo będzie obecna na zbliżających się targach RemaDays. Firma pojawi się na stoisku swojego partnera, firmy Atrium.


Amagraf pokaże wiele urządzeń ze swojej oferty w pracy „na żywo”. Firma pokaże m.in. wielkoformatowe plotery: Mutoh PerformanceJet 2508, Mutoh XpertJet 1641 SR PRO i 1341 SR PRO, Mutoh XpertJet 1642WR, kompaktowy ploter drukujący w technologii DTF - Mutoh 628 - wraz z shakerem oraz piecem do produkcji aplikacji gotowych do wgrzania przy oznakowywaniu  odzieży lub gadżetów, ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) EFI PRO 16h, plotery tnące Summa F1612 i Summa S One Series D120 oraz ploter laserowy SF1390 i Allwin 3204 – ploter drukujący (3,2 m) do aplikacji outdoorowych takich jak siatki maskujące, bannery czy elementów kampanii billboardowych. Na targach prezentowane będą ponadto: drukarka do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF oraz drukarka laserowa OKI WT.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama