Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Digital Signage i NASA

 

SOFIA, czyli Stratospheric Observatory For Infrared Astronomy, Stratosferyczne Obserwatorium Astronomii Podczerwonej, jest powietrznym obserwatorium, będącym wspólnym projektem NASA i niemieckiego Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt. Wyposażone jest w teleskop o średnicy wynoszącej 2,5 metra, pracujący w zakresie promieniowania podczerwonego. Stale rozwijający się program wymaga zaangażowania dużej liczby personelu w różnych lokalizacjach. Aby działać wydajnie i łatwo, NASA potrzebowała także skutecznej strategii komunikacji. Przed wdrożeniem digital signage członkowie zespołu NASA polegali na tradycyjnych systemach jak e-maile. Ta metoda komunikacji odciągała personel od podstawowych zadań, NASA potrzebowała zatem dynamicznego rozwiązania do wyświetlania ważnych informacji we wszystkich lokalizacjach operacyjnych. Ich celem było zapewnienie jednego modelu i narzędzia do komunikacji dla całego personelu programu. NASA wykorzystała technologię 5 wyświetlaczy digital signage w 3 obiektach, wyświetlając na nich harmonogramy lotów i napraw oraz czynności w dzień i po locie. System wykorzystuje oprogramowanie Mvix, które jest łatwe w użyciu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama