Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

NEWS
Bringing colour back!

Za kilka tygodni, to jest w dniach od 12 do 15 października 2021 roku, targi European Sign Expo i Fespa Global Print Expo 2021 powrócą do RAI w Amsterdamie, w Holandii. Zostaną tam zaprezentowane najnowsze osiągnięcia wielkoformatowego druku cyfrowego, druku na tekstyliach i sitodruku, znakowania oraz komunikacji wizualnej.

więcej »

RemaExtra już za chwilę!

Powoli odliczamy dni do Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaExtra, które odbędą się już 15-17 września 2021 roku. Organizowane pod hasłem „Rozgrzewka dla reklamy”, wydarzenie zapewnia wiodącym w branży producentom i dostawcom przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty.

więcej »

“Twoim prawem jest wiedzieć”

Stacja TVN24 wystartowała z drugą odsłoną kampanii pod hasłem „Twoim prawem jest wiedzieć”, organizowanej z okazji 20-lecia kanału. Ma ono podkreślić rolę TVN24, jaką jest przekazywanie sprawdzonych i aktualnych informacji o tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Kampania jest obecna na billboardach w całej Polsce, internecie oraz prasie.

więcej »

„Zawirusowanie nieprawdą”

Ogłoszono laureatów konkursu Art Moves, na który wpłynęło 832 prac, nadesłanych przez 462 artystów z 63 krajów świata. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Zawirusowanie nieprawdą. Jak odnaleźć drogę w nawale sprzeczności, chaosie i niepewności?”. Jury wyróżniło 6 prac, które zostaną pokazane na billboardach w ramach Festiwalu Art Moves 2021.

więcej »

Marketing z Jeti Tauro

Firma GSP, dostawca systemów identyfikacji wizualnej dla branży handlu detalicznego na rynku północnoamerykańskim, zainwestował w najnowszy ploter inkjetowy z oferty firmy Agfa - Jeti Tauro H3300 UHS LED. Inwestycja pozwoliła producentowi na zwiększenie mocy produkcyjnych i jest pierwszą instalacją tej maszyny w USA.

więcej »

Cięcie bez ograniczeń

Firma Roland DG wprowadziła na rynek nową serię ploterów tnących do winylu GR2-640/540 64” i 54”, będących uzupełnieniem serii CAMM-1. Jak podkreśla producent, urządzenia zapewniają równowagę między przystępną ceną a doskonałą wydajnością cięcia i zostały zaprojektowane z myślą o bezproblemowej integracji z wielkoformatowymi ploterami atramentowymi.

więcej »

Reklama na księżycu

Firma SpaceX, będąca własnością słynnego amerykańskiego przedsiębiorcy Elona Muska, wyświetli pierwszą reklamę w przestrzeni kosmicznej. Billboard, który będzie wyświetlać reklamy, zostanie uruchomiony w 2022 roku na niewielkiej satelicie CubeSat. Satelita zostanie wyniesiona w kosmos rakietą Space X Falcon 9.

więcej »

Beyond the Surface

Na jednej z plaż w Dubaju powstał nietypowy billboard marki Adidas, który jest częścią kampanii „Beyond the Surface”. Instalacja to tak naprawdę basen o pojemności prawie 45 tysięcy litrów, który zachęca kobiety do nabrania pewności siebie. Kampania zbiegła się także z wprowadzeniem na rynek najnowszej kolekcji strojów kąpielowych marki.

więcej »

ZTM zachęca do powrotu

Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM) rozpoczął kampanię „Otwieramy szeroko drzwi na powrót do normalności”, aby zachęcić podróżujących do korzystania z transportu zbiorowego. Na kampanię składają się przede wszystkim akcje digitalowe w mediach społecznościowych, w których umieszczone zostały specjalne posty z grafikami.

więcej »

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama